Jak vybrat spodní prádlo pod upnuté kalhoty? Vsaďte na bezešvé prádlo

Dobře vybrané spodní prádlo dokáže hotové divy. Vytvaruje vaše křivky, zvýrazní ženské přednosti a důmyslně zamaskuje chyby na kráse.

I když naše spodní prádlo nemíníme nikde ukazovat, je podstatné jej dobře vybrat, aby se nám nerýsovalo pod oblečením, neprosvítalo, nevykukovala nám ramínka nebo nám z kalhot nečouhaly spodní kalhotky. Je to možná moderní, ale vždy to působí neupraveně. Když podprsenka bezvadně sedne, dokáže poprsí velmi dobře vytvarovat. Pokud vás příroda bohatě obdařila v těchto partiích je dobré při výběru podprsenky nenechat veškerou váhu spočívat na ramínkách. Právě stahovací podprsenky vám pomohou usměrnit poprsí nejen při sportu, ale i perfektně upravit pod upnutými šaty nebo tričkem. Vyplatí se koupit prádlo se širšími ramínky, která vás nebudou škrtit.

Svůdnost a pohodlí

Podprsenka i kalhotky, které jsou celý den v přímém styku s pokožkou, by měly mít materiál, který je velmi příjemný. Krajka je jistě svůdná, ale nemusí být vždy pohodlné mít ji po celý den na sobě. Bezešvé prádlo ocení ženy s citlivou pokožkou, které rády zvolí bavlnu, přírodní hedvábí i velmi pohodlné směsi polyamidu a elastanu. Ocení jej i aktivní ženy, které mají rády svobodu při pohybu. Především je oceníte v teplém počasí nebo během sportu. Navíc i bezešvé prádlo může při správném výběru vypadat na vašem těle velmi svůdně. Komfortním materiály udrží dlouho tvar a přináší v oblasti hrudníku velmi dobrou podporu pro vaše ňadra. Barevně by prádlo mělo ladit s vrchním oblečením. Neutrální barvy jako je bílá, černá a tělová jsou velmi praktické.

Bezešvé i stahovací kalhotky

Při výběru kalhotek je velmi důležité myslet na to, jaké oblečení budete mít nakonec na sobě. K přiléhavým šatům se rozhodně hodí bezešvé prádlo, které se vám na svršcích nikde nerýsuje. Velmi oceníte i stahovací kalhotky. Velmi svůdně na těle vypadají bezešvé kalhotky v libovolném střihu. Perfektně totiž vymodelují vaše křivky. Vsadit můžete na nižší kalhotky a vykrojené nohavičky, které krásně opticky prodlouží vaše nohy. Jsou ideální třeba k bokovým kalhotám. Velmi štíhlé ženy zase naopak ocení kalhotky s nohavičkou, které dokážou opticky rozšířit boky. Ženy, které naopak trápí trošku větší bříško, ocení kalhotky s vyšším pasem a stahovací kalhotky, které trochu stáhnou problematická místa. Bezešvé prádlo se nikdy nepropisuje přes vrchní oblečení.