Fitness spodní prádlo

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Cena

489629
1489629

Značky

Barva

Velikost

Položek k zobrazení: 6

Fitness spodní prádlo pro ženy

Naše dámské sportovní prádlo je pohodlné, elegantní a originální. Jde o bezešvé prádlo, které vám dopřeje prvotřídní pohodlí. Zaručuje prodyšnost a suchou pokožku, přispívá k lepšímu odvodu potu a zanechává pocit lehkosti a svěžesti. Prádlo se nemusí žehlit a rychle schne. V nabídce najdete dámské sportovní topy a tílka všech střihů a velikostí.

Chodíte pravidelně do posilovny, nebo navštěvujete jiná sportovní střediska, kde dnes a denně formujete svou postavu a zbavujete se přebytečných kil? Nebo jen využíváte fitness oblečení v domácnosti, protože milujete jeho pohodlí a kvalitu? Dámské spodní prádlo tohoto typu stojí na nejvyšším stupni žebříčku popularity a ve společnosti je více než vyhledávané. Jeho hlavním úkolem je odvádět pot a zajistit dostatečnou prodyšnost, vedlejším efektem je pevnost nejen v oblasti prsou, kterou ocení zejména zástupkyně něžného pohlaví. 

Fitness oblečení je vyrobeno ze speciálních vláken, které má tendenci v létě ochlazovat lidské tělo, v zimě ho naopak mírně zahřívat. Díky bezešvému provedení nebude viditelné či rozpoznatelné ani pod mikinami či funkčními bundami. Mohou být neviditelnou, zároveň však nepostradatelnou vrstvou při oblíbené sportovní aktivitě. 

Funkční oblečení minimálně pohlcuje okolní tekutiny, udržuje se dlouhodobě pevné a pružné, také je chemicky netečné a odolné vůči bakteriím a plísním čili je zdravotně nezávadné. Najděte si v našem sortimentu fitness oblečení, které odpovídá nejen svým vzhledem, ale především svým střihem a velikostí. Důležitá je hlavně míra přes prsa, případně délka, pokud se vaše pozornost upíná na mikiny, trička nebo fitness topy.