Sleva 10 %
za registraci na první nákup
Chci se registrovat

Nákupní rádce

Najděte vaši velikost

Nejdříve zjistěte vaši velikost podprsenky a kalhotek. Nejjednodušší možností je zkontrolovat velikost podprsenky a kalhotek, které nosíte nejčastěji a jste s nimi maximálně spokojená. To znamená, že vám sedí velikost, spodní prádlo je pohodlné, neklouže a ani se nikde nezařezává. 

Pokud tomu tak není, je třeba zjistit správnou velikost měřením. V tomto rádci zjistíte, jak zjistit velikost podprsenky.

Na e-shopu Intimidea nabízíme produkty, které obsáhnou dvě velikosti:

  • S/M
  • M/L
  • L/XL

Dále u nás najdete prádlo pro velikost XXL. 

Naše prádlo odpovídá dvěma velikostem proto, že je šité z elastických materiálů. Díky tomu se perfektně přizpůsobí vaší postavě a poskytne vám pohodlí. Větší rozpětí velikosti najdete jak u kalhotek, tak bezešvých podprsenek. 

Jak zvolit tu správnou velikost? U každého produktu najdete tabulku velikostí, která vám poradí, do jaké kategorie patří vaše míry. Snadno tak vyberete kousek, který vám sedne jako druhá kůže. Stačí vzít do ruky krejčovský metr.

Vybírejte rovněž podle své postavy

Nejen samotná velikost, ale také typ ženské postavy je důležitý pro správný výběr spodního prádla a oblečení. Je určitě rozdíl nakupovat pro typ postavy jablko a typ postavy hruška. Doporučujeme si tak přečíst, co je vhodné nosit a oblékat při vaší postavě.

Nakupujte dle toho, kam se chystáte

Výbornou taktikou je také nakupovat dle toho, kam se chystáte nebo pro jaký účel spodní prádlo nakupujete. Vybrat si tak můžete spodní prádlo pod svatební šaty, dále co si vzít pod plesové šaty, na rande nebo třeba co si obléct do fitka.

Vše přizpůsobte svému stylu

Nahlédněte do vaší skříně s oblečením a módními doplňky a jen tak si prokontrolujte, co vlastně nejčastěji nosíte. Pokud preferujete jednoduché a spíše formálnější outfity, snažte se vyhnout všemu, co by mohlo být považováno za riskantní nebo odvážné. 

Věnujte pozornost radám vašeho přítele/manžela nebo také kamarádky. Ovšem nezapomeňte, že to, co si nakoupíte, budete nosit vy. Proto vybírejte především podle vašich pocitů.