Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Cena

1891095
11891095

Značky

Barva

Velikost

Položek k zobrazení: 16

Proč si koupit kalhotky s vysokým pasem

Kalhotky s vyšším pasem jsou vyrobeny z mikrovlákna, které se perfektně přizpůsobí vašim tělesným křivkám. Bezešvé prádlo dokonale splyne s pokožkou a tak se stává i pod přiléhavým oblečením takřka neviditelným. Pociťte pohodlí při sportu i každodenním nošení. Díky vysokému pasu budete mít navíc krytá i záda.

I spodní prádlo může být nezdravé a způsobovat řadu zdravotních problémů. To se však netýká kalhotek s vysokým pasem, které patří na stranu doporučovaných. Nejen, že tělové alternativy dokonale splývají s pokožkou a stávají se tím pádem neviditelnými, vysoký pas slibuje formování postavy pod oblečením i zakrytí částí těla, na které nejčastěji táhne zpoza tričko nebo košile. Najděte si v našem sortimentu odpovídající velikost spodního prádla s vyšším pasem, na které po prvním vyzkoušení nedáte dopustit. 

Dámské kalhotky s vysokým pasem jsou určené nejen pro výjimečné nošení, kdy mají zakrýt část spodního bříška, ale jsou určené pro každý den. Netáhnou jako typické spodní prádlo, bavlněná verze spíše přirozeně zmenšuje bříško a formuje boky. 

Klíčový je při výběru nejen design kalhotek, ale spíše jejich materiál. Bavlna je sázkou na jistotu (stejně jako jiné přírodní materiály). Pozor si však dejte na umělé látky, které neposkytují přirozené a příjemné prostředí pro naše intimní partie.