Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Cena

3791095
13791095

Značky

Barva

Velikost

Položek k zobrazení: 8

Dámské stahovací kalhotky s vysokým pasem

Stahovací kalhotky s vysokým pasem si své fanynky našly z mnoha důvodů. Nejenom že stahují a schovávají všechny nedostatky problémových partií, ale také zahalují celá záda, což je důležité hlavně na jaře a na podzim.

Intimidea nabízí nejen stahovací kalhotky klasického střihu, které stahují hlavně bříško a pas, ale také kalhotky nohavičkové, jež schovají celulitidu a nedostatky na stehnech a bocích.

Stahovací prádlo má sice za úkol lichotit naší postavě, ale jeho nesprávný výběr může figuru spíše negativně ovlivnit. Pátrejte proto po správné velikosti. Nesahejte po menší velikosti jenom proto, že se domníváte, že vám už určitě sedne. Stahovací kalhotky s vysokým pasem je nutné vybírat podle reálných proporcí, abyste dosáhli kýženého efektu. Vyhněte se tomu, aby se kalhotky zařezávaly do kůže. 

Modely jsou většinou opatřeny silikonovým proužkem, který najdete na horním lemu. Jeho úkol je prostý – zabraňovat sklouzávání a rolování, což by mohlo pod oblečením vytvořit nehezké tvary. Podobné silikonové lemy bývají také u podprsenek, kde taktéž mají funkci zabránit sklouzávání z prsou.

Při výběru se nebojte příliš vysokého pasu. Ten může klidně sahat až ke spodnímu lemu podprsenky. Čím vyšší bude, tím ucelenější bříško bude. V každém případě dodají potřebné sebevědomí a jistotu za každé situace.