Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

469629
1469629

Značky

Barva

Velikost

Položek k zobrazení: 4

Vysoce tvarující efekt kalhotek s nohavičkou dokonale zformuje a zeštíhlí každou ženskou postavu. Perfektně vytvaruje problémové partie, jako jsou pas, boky, břicho, stehna a zadeček. Jsou vyrobeny z jemného elastického mikrovlákna a tím se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Vaší postavě vykouzlí svůdné, ženské křivky a dodá vám pocit pohodlí a komfortu při každodenním nošení. Můžete si zvolit krátké nohavičkové kalhotky nebo dlouhé kalhotky s delšími nohavičkami až ke kolenům. Dokonale je tedy přizpůsobíte každé délce šatů, můžete si je vzít i pro zformování postavy pod kalhoty.

Stahovací nohavičkové kalhotky

Naše kalhotky jsou stahovací nohavičkové a bezešvé. Tyto velmi dobře stahovací, bezešvé a formující kalhotky s nohavičkou mohou být vybaveny vyšším pasem a antibakteriálním klínkem, který ze zdravotního hlediska jistě oceníte. Mohou mít středně silný stahovací efekt, který zformuje a zeštíhlí vaši postavu, nebo silný stahující efekt pro dokonalé zformování pasu, boků, stehen, břicha a zadečku. Jemné elastické mikrovlákno v unikátní kombinaci polyamidu a elastanu se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Efekt druhé kůže vám dodá pocit pohodlí a komfortu při každodenním nošení.

Bezešvá technologie pro svůdné křivky

Šorty s vysokým pasem a antibakteriálním klínkem z jemného elastického mikrovlákna mohou být vybaveny silikonovým páskem kolem lemu pro lepší držení na vašem těle. Tento lem je dvojitý a se speciálním zakončením. Jemné elastické mikrovlákno se vyznačuje vysokou prodyšností, odváděním vlhkosti a vysokým pohodlím pro celodenní nošení. Díky bezešvé technologii se kalhotky s nohavičkou nikde pod oblečením neproznačují a nebudou vidět ani pod těsnými, společenskými šaty. Stahovací formující nohavičkové kalhotky dokonale přilnou ke každému tělu a vykouzlí svůdné, ženské křivky při každodenním nošení.