O nás

Spodní a sportovní prádlo Intimidea

Jsme česká společnost s názvem INTIMIDEA, s.r.o. a pracujeme na trhu od roku 2001. Jsme součástí italské skupiny NORMAN GROUP, která se zabývá výrobou bezešvého prádla a v současné době s výrobní kapacitou na úrovni 14.000.000 kusů ročně patříme mezi největší hráče na evropském trhu v bezešvých technologiích. V České republice chceme své výrobky přiblížit koncovým zákazníkům pomocí e-shopu. Vyzkoušejte naše bezešvé prádlo a už nebudete chtít jiné.

Na Intimidea.cz vám přinášíme vysoce kvalitní bezešvé spodní prádlo a sportovní oblečení.

Najdete u nás širokou škálu bezešvých modelů jak pro ženy, tak i pro muže holdující aktivnímu životnímu stylu a milující komfortní oblečení. Pro ženy máme navíc skvělé stahovací prádlo, které pomůže zformovat postavu. Naše prádlo se navíc nepropisuje skrz vrchní oblečení. Bezešvé spodní prádlo a sportovní oděvy přináší modely vyrobené s využitím nejvyspělejších technologií.

Mise

Snažíme se nabídnout širokou a inovativní škálu bezešvých oděvů pro ženy, muže a děti. Úspěšně čelíme výzvám stále náročnějšího trhu a spoléháme se na kvalitativní, technologické a výrobní procesy. Tyto hodnoty tvoří základy, na kterých je vybudována naše společnost. Zaměřujeme se na cíle, které v Norman Group každodenně sledujeme, abychom zajistili naši nejvyšší kvalitu, styl a výrobní dovednosti. Náš výrobní cyklus je uzavřený, to znamená že od začátku do konce výroby jsme soběstační. V kostce: upleteme, obarvíme, ušijeme, zabalíme a dodáme.

Naše kolekce

Intimidea Italy

intimidea kamion