Garance doručení do Vánoc - Objednávky přijaté do 14.12. do 9:00 doručíme do Vánoc.

O nás

Intimidea s.r.o.

Jsme česká společnost s názvem INTIMIDEA, s.r.o. a pracujeme na trhu od roku 2001. Jsme součástí italské skupiny NORMAN GROUP, která se zabývá výrobou bezešvého prádla a v současné době s výrobní kapacitou na úrovni 14.000.000 kusů ročně patříme mezi největší hráče na evropském trhu v bezešvých technologiích. V České republice dodáváme naše výrobky na trh za pomoci velkoobchodů a posledního půl roku i prostřednictvím našeho e-shopu.

Na Intimidea.cz vám přinášíme vysoce kvalitní bezešvé spodní prádlo a sportovní oblečení.

Najdete u nás širokou škálu bezešvých modelů jak pro ženy, tak i pro muže holdující aktivnímu životnímu stylu a milující komfortní oblečení. Bezešvé spodní prádlo a sportovní oděvy přináší modely vyrobené s využitím nejvyspělejších technologií.

Mise

Snažíme se nabídnout širokou a inovativní škálu bezešvých oděvů pro ženy, muže a děti. Úspěšně čelíme výzvám stále náročnějšího trhu a spoléháme se na kvalitativní, technologické a výrobní procesy. Tyto hodnoty tvoří základy, na kterých je vybudována naše společnost. Zaměřujeme se na cíle, které v Norman Group každodenně sledujeme, abychom zajistili naši nejvyšší kvalitu, styl a výrobní dovednosti. Náš výrobní cyklus je uzavřený, to znamená že od začátku do konce výroby jsme soběstační. V kostce: upleteme, obarvíme, ušijeme, zabalíme a dodáme.

Naše kolekce

Budování nového skladu v ČR

V současné době díky vysokému zájmu o naše bezešvé prádlo uvažujeme o zřízení skladu přímo v Česku. V tuto chvíli disponujeme pouze centrálním skladem v Itálii, ze kterého zboží expedujeme 1x týdně. Proto je v současnosti doba dodání 7 - 10 dní.

Z tohoto důvodu v současné době intenzivně pracujeme na průběžné tvorbě skladových zásob i v České republice. Rozhodli jsme se náš sortiment co nejvíce přiblížit návštěvníkům a dobu dodání budeme postupně zkracovat. Proto nyní prosíme naše klienty o trpělivost při dodání zboží.

Intimidea Italy

intimidea kamion