Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Cena

380599
1380599

Značky

Barva

Velikost

Položek k zobrazení: 3

Nejlepší stahovací podprsenky 

Bezešvé stahovací podprsenky jsou vhodné pro sportovní aktivity, ale i běžné nošení. Jsou speciálně navrženy tak, aby přesně kopírovaly vaše křivky. Jemný elastický materiál tohoto stahovacího prádla je pružný, dokonale se přizpůsobí tělu a dodá maximální volnost pohybu.

Abyste se dočkali kýžených výsledků, které stahovací podprsenky slibují, je důležité najít odpovídající velikost. Při nákupu přes internet zjistěte své rozměry, a tím zajistěte, aby vybraný model svou velikostí sedl. Změřte především obvod prsou. Vyhněte se situaci, kdy byste se na základě svých vlastních přesvědčení ukvapili. Nevolte příliš malou velikost, kvůli které by ňadra přetékala. Zároveň by mohlo dojít k zaříznutí spodního prádla, což způsobí taktéž nežádoucí efekt. 

Vyberte si u nás z mnoha střihů, zpracování a barev. Zatímco černé se hodí pod tmavé oblečení, pod bílé prádlo volte podprsenku tělového zbarvení. Dokonale splyne s barvou kůže a ani pod méně kvalitním, tenčím kouskem oblečení nepůjde vidět. 

A kam si vezmete stahovací podprsenku vy? Nezapomeňte, své využití najde nejen při sportovních činnostech, ale také při řadě společenských či jiných akcí.