Stahovací košilky

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Cena

589629
1589629

Značky

Barva

Velikost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2

Nejlepší stahovací košilky

Stahovací bezešvé košilky vytvarují a zeštíhlí Vaší postavu. Tento typ stahovacího prádla je možné použít na každodenní nošení pod přiléhavé oblečení, ale i pod společenské šaty pro zvláštní příležitosti.

Benefity stahovací košilky nemusíme dvakrát zmiňovat. Jejich um dokonale vytvarovat postavu a zahalit nedokonalosti je zřejmý. Abyste však mohli z tohoto efektu těžit, zvolte správnou velikost i typ košilky. Náš sortiment zahrnuje řadu atraktivních zpracování různých barev, vyberte si svého favorita na základě typu vaší postavy a podle svých partií. Právě rozměry obvodu prsou a další zjištěná čísla pomůžou vybrat odpovídající spodní prádlo, které využijete nejen pod společenskou róbu. 

Stahovací košilky mají tendenci stáhnout hlavně naše bříško a zpevnit ňadra. V případě, že potřebujete stáhnout i zadeček, volte stahovací kalhotky s vyšším pasem, které košilky dokonale doplní. Pokud budou navíc s nohavičkami, poradí si s roztřesenými stehny. 

Ve všech případech je klíčové zvolit správnou velikost. Menší varianty se mohou negativně podepsat na celkové postavě a možný efekt stahovacího spodního prádla zhanit.