Kalhotky po porodu - Druhy kalhotek a jak je vybrat

Dostat po porodu opět své tělo do formy sice není zcela jednoduché, ale s vhodným stahovacím prádlem, trochou pohybu a vyváženou stravou se vám to určitě podaří. Takže s chutí do toho! Pořiďte si vhodné stahovací prádlo, které urychlí snahu o to, dostat se zase znovu do oblíbených sukní a kalhot. 

Pokud toužíte mít znovu štíhlé tělo i po porodu, určitě to není nemožné.Zaměřte se na pravidelný pohyb a posílení pánevního dna, ostatně kolem miminka se dost naběháte. Vsaďte na vyváženou stravu, ale s dietami to moc nepřehánějte. Pokud kojíte, dejte miminku vše, co potřebuje. Ve vašem úsilí vám pomůže vhodný výběr vysoce kvalitního stahovacího prádla, které vytvaruje vaši postavu během několika minut. Navíc značně podpoříte hubnutí a zpevnění břicha. Komprese ke zpevnění svalů opravdu pomáhá. Navíc dámské spodní prádlo s tvarujícím efektem pomáhá znovu upravit váš postoj. Pořiďte si po porodu skvělého pomocníka. Po návratu z porodnice můžete jednorázové kalhotky pomalu odložit a začít se dostávat zpět do formy.

Bezešvé tvarující prádlo

Bezešvé tvarující prádlo je pod oblečením zcela neviditelné. Proto jsou stahovací kalhotky po porodu tak oblíbené. Spolehlivě a efektivně totiž plní svou funkci. Vytvarují vaše tělo do dokonalé postavy během pár chvil a pomohou vám jej vrátit zpět do formy. Bezešvé stahovací prádlo je na poporodní regeneraci problémových partií jako dělané. Můžete jej nosit během celého dne, protože se v něm budete cítit velmi pohodlně. Je vyrobeno z vysoce kvalitního, pohodlného a také prodyšného materiálu a velmi dobře se nosí. Mikrovlákno složené z polyamidu, elastanu nebo bavlny a klínek s přirozenou savostí a antibakteriální složkou napomáhá hladkému průběhu hojení a zamezuje vzniku mykóz a infekcí.

kalhotky stahovaci

Kalhotky stahovací nohavičkové bezešvé Short Bodyeffect Oro

Stahovací kalhotky po porodu

Stahovací kalhotky se vyrábějí v mnoha variantách, z pružných a přizpůsobivých materiálů. Stahovací bezešvé kalhotky mohou mít vyšší střih, kdy je v oblasti pasu a břicha látka zesílena pro lepší formování. Jsou speciálně konstruovány tak, aby stahovaly vaše bříško a současně poskytovaly dostatečnou podporu vašim zádům, které dostaly v těhotenství zabrat. Kalhotky navíc slouží i k efektivnímu modelování zadečku a podpoří i vaše hýždě ve snaze získat požadovaný tvar. Stahovací dámské kalhotky s nohavičkou vytvarují i vaše stehna. Díky tomu, že jsou bezešvé, nehrozí žádné otlaky a pod oblečením se nepropisují. 

kalhotky-stahovaci

Kalhotky stahovací s vysokým pasem bezešvé Slip Bodyeffect Eco

Zkuste stahovací body 

Pokud chcete vytvarovat celou postavu od hýždí, přes břicho a pas až po hrudník, vsaďte na stahovací body. Můžete jej nosit pod přiléhavé šaty a zvýšit si sebevědomí. Užijete si díky jedinečnému prádlu znovu pocit plochého bříška a během regenerace se při cvičení vaše tělo rychle zpevní. Stahovací prádlo je nejčastěji v barvě bílé, černé a tělové. Neutrální barvy korespondují s každým oblečením a jsou nenápadné. Správnou velikost volte pomocí velikostních tabulek. Každopádně dobře měřte. U stahovacího prádla se volí menší velikost. Na zpevnění poprsí si můžete pořídit i vhodnou podprsenku. 

stahovaci-body

Body dámské stahovací bezešvé Body spalla larga Bodyeffect Oro