Sleva 10 %
za registraci na první nákup
Chci se registrovat

Milí zákazníci, jsme tu stále pro Vás. Příchozí objednávky odbavujeme a odesíláme v normálním časovém horizontu. Nemusíte tedy mít strach, že by Vám objednávka nedorazila. Tým INTIMIDEA.

Jaké spodní prádlo si vzít na rande?

První rande je důležitou událostí pro obě pohlaví. Na rozdíl od mužů se ale ženy spodním prádlem zabývají možná o něco víc. Ženám záleží na každém detailu.

I když věnujeme výběru kalhotek velké úsilí, s největší pravděpodobností jej protějšek na prvním rande ani neuvidí. Tedy alespoň v naprosté většině případů. Jenže jak víme, spodní prádlo dělá hodně. I díky němu se prostě cítíme mnohem lépe. Padnoucí podprsenka je velmi důležitá. Výběr spodního prádla napoví, jaká máme od první schůzky očekávání, ale současně řekne mnohé i o naší osobnosti.

Když volíte tanga

Když si zvolíte tanga jako spodní prádlo na první rande, jste jistě sebevědomá žena a vždy ráda jdete přímo k věci. Dokážete řešit problémy velmi lehce a jen tak něco vás nerozhodí. V tom případě si k sobě hledáte i stejně silného a rázného partnera. Nutně potřebujete někoho, kdo s vámi bude den co den a v každé situaci držet krok.

Krajkované kalhotky na první rande

Krajkované kalhotky jdou znakem smyslného flirtu. Rády flirtujete, ale hravě odhalíte všechny laciné triky a zavedené hlášky k balení. Musí to být rafinované a vůbec není lehké vás jen tak zaujmout. S vtipným mužem se ale budete cítit prostě skvěle. K tomuto prádlu si zvolíte i tvarující podprsenky.

Stahovací prádlo na první schůzce

Vždy toužíte mít nad vším kontrolu a neponecháváte nic náhodě. Pokud si stahovací kalhotky vezmete hned na první rande, nepočítáte se sexem na první schůzce. Ráda se líbíte, chcete být opravdu na první schůzce dokonalá a máte ráda, když jde vše podle vašeho plánu. Možná si zvolíte i stahovací body.

Nohavičkové kalhotky a boxerky

Nohavičkové kalhotky a boxerky jsou pro všechny ženy, co milují pohodlí. Jste empatická žena a současně vám nezáleží na tom, co si o vás myslí ti ostatní. I první rande berete s lehkostí a možná je vám také jedno, jak vlastně ono rande nakonec dopadne. Věříte si a neděláte si z toho těžkou hlavu.

Klasické a bezešvé kalhotky

Klasické a bezešvé kalhotky nosí ty ženy, které jsou se sebou spokojené takové, jaké jsou. Vůbec se nehodláte kvůli někomu jen tak měnit. Disponujete zdravým sebevědomím a umíte kdykoliv ukázat i svou romantickou a citlivou stránku osobnosti.

Potisky a obrázky

Smysl pro humor se cení v každém případě. S humorem u mužů získáváte plusové body. Jenže to také může dopadnout zcela obráceně. Možná vás zpraží protějšek pohledem a možná se ani nezasměje. Pokud se chcete vyhnout hrozící ledové odezvě, pamatujte si, že pohádkové postavičky k intimitě nepatří.

Vkusné kalhotky

Vždy vsaďte na vkusné kalhotky a seprané a vytahané prádlo nechte doma, nebo jej raději rovnou vyhoďte. Na tenhle prohřešek byste asi do konce životě nezapomněli. Navíc i kluci se svěřují. Neslavná pověst se může snadno šířit dál. Pokud patříte mezi ty, co módě nerozumí a spodní prádlo vám stále kupuje maminky, je třeba oživit svůj šatník svěžími kousky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení