Sleva 10 %
za registraci na první nákup
Chci se registrovat

Milí zákazníci, jsme tu stále pro Vás. Příchozí objednávky odbavujeme a odesíláme v normálním časovém horizontu. Nemusíte tedy mít strach, že by Vám objednávka nedorazila. Tým INTIMIDEA.

5 cviků na břicho, které zvládnete doma

Posilování je velmi důležité. Posilovat břišní svaly znamená budovat současně i větší stabilitu těla, navíc budete mít krásné, ploché břicho.  

Svou postavu není radno zanedbávat ani v zimě, pokud chcete mít ideálně ploché bříško. Prvním krokem je odhodlat se a pak vytrvat v tomto přesvědčení po celý rok. Stravujte se vyváženě a zdravě, zapojte pohyb i svaly a výsledky se brzy dostaví.

Sedy lehy

Lehněte si na záda a pokrčte kolena do úhlu 90 stupňů. Natáhněte ruce a položte podél těla. Nadechněte se a pak se palci na chodidlech dotkněte země. Při tom na chvíli zadržte dech a během výdechu pak zase vraťte nohy do původní pozice. Opakujte vždy 2 série po 10 opakováních.

Prkno

Jděte do polohy, jakoby jste chtěli dělat kliky, ale nechte předloktí položená na zem. Napněte nohy, záda a hýždě do roviny a zůstaňte v této pozici asi 20 sekund. Opakujte 3krát a každou sérii si pak ještě prodlužte o 5 sekund. Obměnou cviku je vzpor na rukou jako při klasickém, pánském kliku.

damske sportovni tilko

Sportovní tílko bezešvé VivaSport Intimidea

Vytočení kolen

Lehněte si na záda a ohněte nohy v kolenou do úhlu 90 stupňů. Natáhněte ruce a položte podél těla. Nadechněte se a kolena vytočte pomalu doprava. Při výdechu se vraťte do původní pozice. Opakujte stejný cvik s vytočením kolen i doleva. Opakujte 10krát vždy na každou stranu.

Náš tip: Při cvičení v pohodlí domova oceníte podložky na cvičení, které oceníte nejen při posilování, ale i při pouhém protahování nebo strečingu.

Klek s pomocím míče

Klekněte si za nafukovací míč a položte na něj vrchní část těla. Ruce si dejte na podlahu. Pomocí míče pak zvedněte i svou spodní část těla tak, aby byl váš míč pod koleny. Ruce mějte neustále napnuté a setrvejte v pozici asi půl minuty. Přitom stáhněte břišní svaly i spodní část těla. Opakujte cvik 3x.

sportovni leginy jak prat

Dámské sportovní legíny 7/8 Donna Active-Fit melange

Hmity

Lehněte si na záda a bedra přitiskněte k podložce. Nohy pokrčte v kolenou a celou plochou opřete chodidla do podlahy. Zvedněte se na lopatky a spojte před sebou natažené paže. S výdechem proveďte hmit vedle pravého kolene, mezi koleny a vedle levého kolene. Zapojíte břicho ze tří úhlů a aktivujete vrchní i boční břišní svaly. Hmity provádějte střídavě, celkem vždy po 20. opakováních.

A máme pro vás pár dalších cviků ve videu

sportovni podprsenka

Sportovní dámská podprsenka top VivaSport Intimidea

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení